Pomagamy pomagać

Wesprzyj rozwój systemu WdS

WsparcieDlaSzpitala.pl to niekomercyjny system na platformie Salesforce (darmowa licencja na czas walki z COVID-19), stworzony pro bono przez zespół programistów Clorce, naukowców Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz społeczników z Fundacji PARK i osoby prywatne.

Coś, co pierwotnie miało być jedynie narzędziem do zarządzania zbiórkami, stało się ogólnopolskim systemem wsparcia społecznego szpitali. Dziś korzysta z niego ponad 600 szpitali i DPS-ów z całego kraju oraz sieć ponad 300 zaufanych, lokalnych koordynatorów zbiórek. System WdS rozwija i utrzymuje 32-osobowy zespół. Każdego dnia przekonujemy się o sensie tego, co robimy.

Przez pierwsze tygodnie tworzyliśmy platformę WdS samodzielnie. Dziś dołączają instytucje i przedsiębiorstwa, które wspierają nasze wysiłki. Dzięki nim możemy dalej rozwijać system! Jeżeli widzisz sens naszej pracy i jesteś gotowy wesprzeć nas choćby niewielką kwotą – będziemy ogromnie wdzięczni. Wszystkie zebrane środki trafiają na konto Fundacji PARK i przeznaczane są w 100% na koszty związane z rozwojem i koordynacją systemu.

Wesprzyj WsparcieDlaSzpitala.pl

(funkcja nie jest dostępna na przeglądarkach Microsoft Explorer i Edge - prosimy o skorzystanie z innych przeglądarek)

Clorce Solutions Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 41b /2
60-784 Poznań
System jest zbudowany na platformie Salesforce – firma ta przekazała licencje o wartości 4 mln złotych miesięcznie.

Fundacja Przestrzeń Aktywności, Rozwoju i Kreatywności
ul. Podleśna 10, 62-040 Puszczykowo
KRS 0000591208

Spółka Celowa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Sp. z o.o.
ul. Powstańców Wlkp. 16, 61-895 Poznań
KRS 0000525685