Dla chcących pomagać

Zarejestruj się w bazie, by pomagać z głową i nie odrywać lekarzy od pracy

ZALOGUJ SIĘ DO SYSTEMU WDS

W systemie są trzy profile dla osób i instytucji, które chcą wspierać szpitale i DPS: Darczyńca, Firma oraz Koordynator lokalny:
a) Darczyńca – jesteś osobą fizyczną bądź reprezentujesz małą lub średnią firmę, chcesz pomóc szpitalom ofiarując produkty lub jakąś usługę, ale nie znasz aktualnych potrzeb szpitali i nie wiesz, jak takie wsparcie przekazać;
b) Firmaduże przedsiębiorstwo, które reprezentujesz, chce wspierać szpitale, ma określone produkty i możliwości, ale nie wie, którym szpitalom mogą się one najbardziej przydać oraz z kim rozmawiać, by cały proces przebiegł sprawnie;
c) Koordynator lokalny – chcesz się bardziej zaangażować, masz naturalne zdolności organizacyjne, a nawet już organizujesz zbiórki produktów od pojedynczych darczyńców i zawozisz je szpitalom.

Deklarowanie pomocy szpitalom musi być wiarygodne. Dlatego aktywne korzystanie z systemu jest możliwe tylko dla zalogowanych użytkowników. Wybierz swoją rolę i prześlij zgłoszenie. Otrzymasz od nas login i hasło, które umożliwią pełne korzystanie z systemu WdS.

WYBIERZ SWOJĄ ROLĘ

WdS Darczyńca
WdS Firma
WdS Koordynator